Студентів вищих навчальних закладів можна віднести до категорії найбільш незахищених верств населення. Одержати кредит у банку без відмови студентові практично неможливо. Вам потрібно надати купу документів і підтвердити свою платоспроможність перед кредитором. Інша справа – це мікрофінансові установи, які видають онлайн позики студентам на картку з 18 років навіть без роботи.

[hr style=”dashed”]

Особливості оформлення мікропозик для студентів

На нашому сайті ви зможете ознайомитися зі списком кредитних компаній, які видають грошові позики без підтвердження доходів і за мінімальною відсотковою ставкою. Список документів, який вам знадобиться для оформлення заявки:

 • паспорт громадянина України;
 • номер банківської картки;
 • номер мобільного телефону.

Компанії, які видають кредити для студентів, не вимагають поручителів і довідок про доходи. Основна вимога – це паспорт і вік. Якщо вам уже виповнилося 18 років, то ви без проблем зможете оформити позику у таких компаніях, що надають онлайн кредити на картку.
[hr style=”dashed”]

Де краще взяти позику?

Якщо ви плануєте одержати позику онлайн протягом 10 хвилин, то ви можете ознайомитися зі списком мікрофінансових організацій, які представлені на нашому веб-сайті. Обирайте підходящу структуру і одержуйте гроші на картку без відмови. Ваше завдання – вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Термін
5-30 днів
Сума
до 7 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/B2fDYU” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,99%/день
[btn link=”https://goo.gl/zZ2gj4″ color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,01%/день
[btn link=”https://goo.gl/aghStc” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-35 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 1,3%/день
[btn link=”https://goo.gl/JUkJ6L” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
до 65 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
1.9%/день
[btn link=”https://goo.gl/vivqdr” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/ZxKMSt” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]

[btn link=”https://fin-credit.com.ua/shvidki-krediti-onlajn” color=”red” size=”size-m” target=”_blank”]Подивитись усі пропозиції[/btn]

[hr style=”dashed”]

Як швидко оформити?

Щоб не помилитися в процесі оформлення, виберіть компанію з мінімальною відсотковою ставкою, яка коливається від 0,5 до 5%. Дуже багато компаній надають перші мінімальні кредити під 0% – 0.1%. Багато чого залежить від вашої кредитної історії. Якщо ви вже брали гроші у борг в МФО і повернули кошти у зазначений термін, то наступного разу зможете одержати більшу суму і під менший відсоток. Після того, як ви визначилися із кредитором, вам слід перейти на офіційний сайт організації, де вам буде запропоновано заповнити заявку на одержання коштів. Поля, які обов’язкові до заповнення:

 • ПІБ;
 • Дата народження;
 • Номер телефону;
 • Стать;
 • Номер паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Адреса електронної пошти.

Не варто засмучуватися, якщо у вас погана кредитна історія. Ви можете подати декілька заявок у декілька компаній, і одна з компаній, обов’язково погодиться надати кредит.
[hr style=”dashed”]

Вимоги до позичальника

Із ключових вимог до позичальника варто виділити всього кілька пунктів – це паспорт громадянина України, у деяких компаніях підійде і водійське посвідчення, 18 повних років, номер телефону і картковий рахунок для зарахування коштів. Як бачите, потрібен мінімальний пакет документів. Будьте уважні при заповненні анкети, будь-яка неточність може бути причиною для відмови.

Основні переваги онлайн позик для студентів

 • Кошти надходять на картковий рахунок практично миттєво.
 • Жодних поручителів і довідок про доходи.
 • Оформити кредит можна на лекції або вдома.
 • Сплачувати борг можна через термінал або телефон.
 • У випадку хорошої кредитної історії, можна розраховувати на лояльні умови кредитування.

[hr style=”dashed”]

Як одержати кредит на картку?

Мікропозика – це хороший спосіб одержати грошові кошти у день звернення, не надаючи жодних спеціальних документів. Навіть не потрібно вашої особистої присутності у банку. Практично у всіх студентів є банківська картка і паспорт, тому оформити позику на невелику суму може кожний. Почати оформлення заявки можна в будь-який зручний для вас час. Якщо ви правильно заповнили форму, а сума не перевищує 2000-3000 грн, то кошти надійдуть на рахунок через 5-10 хвилин. Одержати більшу суму в МФО для студентів буде складніше. Тут, на першому місці буде кредитна історія. Якщо ви брали гроші і оплачували борг вчасно, то можете розраховувати на більшу суму грошей наступного разу.

Основні правила при оформленні мікропозик для студентів

 • Беріть гроші у борг лише при гострій необхідності.
 • Раціонально оцінюйте свої фінансові можливості.
 • Намагайтесь погасити кредит одним платежем.

Розрахуватися з боргом можна будь-яким зручним для вас способом. Найпоширеніші способи – це переказ зі своєї картки або оплата через термінал. Запам’ятайте, якщо ви сплатили борг по кредиту вчасно, те це позитивно відобразиться на вашій кредитній історії.
[hr style=”dashed”]

Як не потрапити у лапи шахраїв?

Оформити онлайн кредит студентові на картку – не проблема, тому що на ринку з’явилося досить багато мікрофінансових установ. Щоб одержати гроші під вигідні відсотки, слід уважно вивчити договір, який ви збираєтеся укласти з компанією. Під час подачі заявки, зверніть увагу на офіційний сайт кредитора. Якщо це успішна структура, яка займається видачею позик уже не перший рік, має багато позитивних відгуків від інших позичальників, то в такій компанії можна сміливо оформляти позику. Також така компанія повинна мати Ліцензію на здійснення фінансової діяльності та Свідоцтво про реєстрацію. Як правило таку інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії, або на нашому сайті, в описі кожної конкретної компанії, ми зазначаємо усі офіційні дані.

2018-02-17T02:55:52+03:0010 Лютого, 2018|Швидкі кредити|