Термін
7-21 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
від 1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/VBoqiT” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]

TOP Credit – мікрофінансова організація, яка видає кредити онлайн на будь-які потреби, для термінових рішень Ваших фінансових проблем. ТОП Кредит видає кредити на картку усіх верств населення: службовці, пенсіонери, студенти, жінки у декреті, безробітні, інваліди. TOP Credit не цікавиться цілями вашої позики, ви зможете отримати гроші на будь-які ваші потреби – це може бути терміновий ремонт, лікування, купівля дрібної побутової техніки, подарунки. Відмінна система лояльності постійним клієнтам, заощадить ваш час і гроші, а TOP Credit стане вашим надійним фінансовим помічником. Досвідчений і ретельно підібраний персонал допоможе вам в оформленні кредиту на банківську картку і відповість на всі ваші запитання. Отримані гроші ви можете просто використовувати, знявши їх через банкомат або зробити безготівковий платіж. На оформлення кредиту онлайн в ТОП кредит ви витратите максимум 20 хвилин – цей час піде на заповнення заявки, підтвердження банківської картки, очікування рішення.

Основні умови для отримання грошей в TOP Credit

Перша сума позики 3000 грн
Максимальна сума позики 15 000 грн
Відсотки за користування 1,9% на добу
Дострокове погашення Без комісій
Вік 18 – 70 років
Довідка про доходи Не потрібна
Видача онлайн На банківську картку
Час прийняття рішення 15 хвилин
Паспорт і код Фото або скан-копії

Як оформити креди у TOP Credit

  1. Заходите на головну сторінку сайту: https://topcredit.org.ua і натискаєте кнопку Отримати гроші
  2. Далі ви потрапляєте на сторінку, де вам пропонують зареєструватися, вносите повністю усі дані, вони повинні бути точними і правдивими, погоджуєтеся з обробкою персональних даних і тиснете кнопку реєстрація.
  3. Вам прийде СМС повідомлення на мобільний телефон з кодом перевірки, вводите його на сайті, тиснете «Підтвердити», потрапляєте у наступне меню заповнення заявки, заповнюєте, прикріплюєте фото або скан копії паспорту та коду і тиснете «Зберегти і Далі».
  4. Далі заповнюєте Адресу реєстрації і тиснете «Зберегти далі», таким же чином заповнюєте дані про роботу і контакти людей, які зможуть підтвердити вашу особистість, тиснете «Зберегти і далі»
  5. Потрапляєте на сторінку верифікації картки (підтвердження того, що карта дійсно ваша). Для перевірки карти, потрібно сплатити 1 гривню через систему Platon на рахунок компанії, ця гривня буде надалі повернута на вашу банківську картку.
  6. Після цієї процедури ви зможете вибрати суму і термін кредиту, так само зверніть увагу, що потрібно підтвердити вашу E-mail адресу, для цього перевірте пошту на наявність листа від компанії Top Credit.
  7. У випадку позитивного рішення про отримання кредиту, ви отримаєте СМС-повідомлення на ваш мобільний телефон.

Як повернути кредит у TOP Credit

  1. У своєму Особистому кабінеті на сайті https://topcredit.org.ua.
  2. У терміналах самообслуговування City24.
  3. У касі будь-якого банку України.