У 2018 році ПриватБанк змінить свою мережу відділень У 2018 році ПриватБанк запланував збільшення мережі повнофункціональних універсальних відділень та одночасно планує оптимізувати кількість малоефективних малих відділень банку. Як повідомляє виконавиця обов’язків голови банку Галина Пахачук, програма розвитку мережі обслуговування ПриватБанку передбачає відкриття 49 нових універсальних відділень протягом року та оптимізацію 201 міні- та мікровідділень, в яких працює невелика кількість персоналу. Також, 73 відділення ПриватБанку перенесуть у зручніші для клієнтів місця розташування і зможуть надавати повний комплекс банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам.

«Ми хочемо, щоб до кінця поточного року більше 80% наших відділень стали повнофункціональними і могли обслуговувати як фізичних осіб, так і малий бізнес і корпоративних клієнтів», – зазначила Галина Пахачук. – Шляхом оптимізації кількості мережі ми будемо брати за основу формулу ефективності і прибутковості згідно стратегії банку щодо обслуговування фізичних осіб і малого бізнесу».

Оновлена мережа відділень ПриватБанку відповідно до програми розвитку, до кінця 2018 року буде складати 2 061 філій і відділень. Також, банк планує протягом року розширити мережу банкоматів на 3% – до 7 795, а мережу торговельних Pos-Терміналів збільшити на 13% – до 170 000.