Термінова потреба у грошах виникає незалежно від віку. Пенсіонери – це незахищена верства населення, якій практично неможливо взяти грошові кошти в кредит в банківській установі. Якщо ви опинился у такій ситуацією, то не варто зневірятися, завжди можна знайти альтернативний варіант. Ідеальний спосіб – це кредит пенсіонерам на картку онлайн у мікрофінансовій організації.

Мікропозики для людей похилого віку

МФО видають позики без підтвердження доходів. Варто відзначити, що банки не надають кредит цій категорії громадян, а от мікрофінансові компанії ставляться до пенсіонерів лояльно. Це добропорядна категорія громадян, яка регулярно одержує пенсію. Саме тому, МФО може бути впевнена, що борг за кредитом буде повернутий вчасно. Компанії надають позики пенсіонерам з поганою кредитною історією, але під більш високий відсоток.

Документи для оформлення кредиту

  • Паспорт громадянина України і код.
  • Банківська картка
  • Номер мобільного телефону.

Це мінімальний набір документів для оформлення мікропозики в МФО. Сума кредиту коливається у широкому діапазоні, від 1000 до 10 000 гривень. Багато компаній пропонують позичальникам пенсійного віку вигідні відсотки.

Як оформити кредит в онлайн режимі

На нашому сайті представлені усі відомі кредитні компанії України, які видають позики під вигідні відсотки. Уважно вивчіть умови надання грошей. Після чого, переходьте до оформлення. Основне ваше завдання – вибрати підходящий варіант і приступити до заповнення анкети.

Потрібно вписати достовірну інформацію. Перевірте ще раз номер паспорту і телефону, перед тим як відправити заявку на одержання грошей. Якщо у вас позитивна кредитна історія, то ви можете одержати позику під мінімальний відсоток. Кошти надходять на картку практично миттєво. На нашому ресурсі ви можете ознайомитися зі списком основних кредитних компаній України і отримати кредит пенсіонерам швидко і без відмови.

Погашення мікропозики

Сплатити борг можна декількома способами. Перший варіант – це оплата готівкою в офісі МФО, другий, найпоширеніший – оплата боргу через інтернет за допомогою банківської картки. Поповнити номер рахунку можна в будь-якому терміналі самообслуговування міста.

Чому МФО – це оптимальний варіант позики для пенсіонерів?

Ключові переваги МФО, перед іншими банківськими установами, які видають кредити, наступні:

  • моментальне зарахування грошей після схвалення заявки;
  • перевірка документів – не більше 5-ти хвилин;
  • подача заявки здійснюється через інтернет, не виходячи з дому;
  • повідомлення приходить на електронну пошту або СМС на номер телефону;
  • можливість вибору компанії з мінімальним відсотком.

Щоб підібрати найбільш вигідний для себе варіант оформлення позики, рекомендуємо ознайомитися з рейтингом мікрофінансових організацій. Це допоможе вам зробити правильний вибір.