Mycredit: онлайн кредити на картку до 1000 грнMycredit (Майкредіт) – це сервіс мікрокредитування, який спеціалізується на видачі невеликих грошових сум фізичним особам. Mycredit здійснює свою діяльність відносно недавно, але займає стійкі позиції на ринку мікрокредитування. Послуга популярна серед тих, кому терміново потрібна невелика сума коштів на особисті потреби. Саме тому в компанії працюють над тим, щоб оформлення кредиту було швидким, а обслуговування клієнта професійним.

Послугу під брендом Mycredit надає ТОВ «1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»». Згідно з рішенням Нацкомфінпослуг, фінансове агенство включене до Державного реєстру фінансових установ України і його діяльність контролюється регуляторними відомствами. Згідно зі Свідоцтвом про державну реєстрацію компанія має право здійснювати кредитування за рахунок власних коштів. Майкредит надає мікропозики онлайн на строк від 1 до 35 днів на суму від 100 до 10000 грн. Річна відсоткова ставка (APR) 474,5%.

Умови для отримання кредиту


Сервіс онлайн-кредитування Mycredit максимально орієнтований на задоволення потреб своїх клієнтів, тому пропонує прості умови і вимоги для одержання швидкої позики.

Mycredit Вимоги та умови
Сума кредиту 100 – 10 000 грн.
Сума першого кредиту  до 3 000 грн.
Відсоткова ставка для нових клієнтів 0,01 % у день
Відсоткова ставка при повторному зверненні 1,3 % у день
Час до одержання кредиту 20 хвилин
Строк 1 – 25 дн. ( до 35 дн. при повторному кредиті)
Спосіб одержання онлайн на банківську карту
Час подачі заявки цілодобово
Час розгляду заявки щодня з 08:00 до 22:00
Пролонгація кредиту 7, 15, 30 або 45 днів
Вік старше 18 років
Географія Україна (крім АР Крим, зони АТО)
Необхідні дані Паспорт, ИНН
Мати в наявності банківська картка, мобільний телефон, email

[btn link=”https://goo.gl/JUkJ6L” color=”red” size=”size-l” target=”_blank”]Оформити кредит[/btn]

Як оформити заявку і одержати кредит протягом 20 хвилин

Процедура оформлення заявки на одержання позики, як правило, займає до 10 хвилин і ще протягом 10 хвилин приймається рішення про видачу кредиту. Розглянемо процес подачі заявки на оформлення кредиту онлайн.

Вибір строку і суми позики

Першим кроком клієнта буде розрахунок суми і відсотків за допомогою онлайн калькулятора, який розташований на Головній сторінці офіційного веб-сайту компанії mycredit.ua. Практично усі компанії, що надають послугу мікрокредитування, використовують цей візуальний спосіб розрахунку майбутніх платежів по кредиту.

Вибір строку і суми позики MyCredit

Верифікація номера мобільного телефону

Реєстрація свого мобільного номеру є обов’язковою процедурою. Просто введіть свій номер у відповідне поле, після чого Вам буде відправлено SMS з перевірочним кодом, який і потрібно буде ввести в поле для верифікації, тим самим підтверджуючи, що саме Ви є власником цього номера.

Крім того, номер Вашого мобільного телефону буде логіном в “Особистий кабінет” і на нього будуть приходити важливі інформаційні повідомлення, у тому числі і прийняття рішення про видачу позики.

Верифікація номера мобільного телефону MyCredit

Реєстрація в “Особистому кабінеті” Mycredit

Наступний крок – одержання доступу у свій «Особистий кабінет». Для цього слід заповнити пусті поля у запропонованій формі, а саме ввести свій e-mail і придумати пароль. Логіном буде номер мобільного телефону, який ви ввели на попередньому етапі.

Анкета на отримання позики

Заповнення анкети розділене на 2 етапи. На першому етапі необхідно вказати особисту інформацію: ПІБ, дату народження, сімейний стан, необхідні паспортні дані, адресу проживання. На другому етапі – детальна інформація про Вашу зайнятість і поточний дохід.

Усі необхідні дані потрібно вказувати повністю, максимально точно і правдиво. Це підвищить імовірність одержання кредиту.

Перевірка і підтвердження банківської картки

Для додавання/прив’язування банківської картки в “Особистому кабінеті” необхідно пройди верифікацію картки за допомогою міжнародної платіжної системи Wayforpay. Для цього на першому кроці заповніть порожні поля і натисніть “Далі”.

На другому кроці потрібно вказати суму, яку система автоматично заблокувала на Вашій картці. Довідатися точну суму Ви зможете за допомогою онлайн-банкинга або дзвінка на гарячу лінію банку, який видав Вам картку. Або Ви відразу можете одержати SMS-Повідомлення про цю операцію, у якому буде видна заблокована сума (до 5-ти гривень). Після введення суми процедура верифікації і прив’язки банківської карти буде завершена, а заблокована сума буде повернута на Ваш рахунок протягом трьох годин.

Перевірка і підтвердження банківської картки MyCredit

Кредитний договір

Після проходження усіх етапів, зазначених вище, протягом 10-15 хвилин приймається рішення про видачу кредиту. Повідомлення про це Ви одержуєте у вигляді SMS на Ваш мобільний телефон і листа на Вашу електронну пошту.

Якщо рішення позитивне, то Вам необхідно зайти в “Особистий кабінет” підтвердити суму кредиту і ознайомитися із кредитним договором. Якщо по договору питань не буде, то потрібно натиснути “Згоден” і гроші вже через 2 хвилини будуть на Вашій банківській картці.

Для забезпечення безпеки ведення бізнесу сервіс Mycredit проводить ретельну перевірку інформації, яка зазначена в заявці на отримання кредиту. Якщо виникають сумніви в їх правдивості або вони були перекручені навмисно, кредитування не відбудеться. Відмовою в кредитуванні також є наявність активного прострочення по кредитах, а також, якщо зазначені неправдиві відомості про вік або дохід клієнта. Повторно подати заявку після отриманої відмови в кредитуванні можливо лише через 30 днів. Оформити ще один кредит у Майкредит можна за умови повного погашення попереднього кредиту.

[btn link=”https://goo.gl/JUkJ6L” color=”royalBlue” size=”size-l” target=”_blank”]Отримати позику[/btn]

Переваги послуги кредитування Mycredit

 • Перша позика під 0% до 3000 гривень
 • Строк кредитування до 35 днів
 • Кредит без довідки про доходи (лише паспорт і код)
 • Відсоткова ставка 1,3% на день при повторній позиці
 • Можливість погашати кредит достроково з перерахунком відсотків
 • Після закінчення строку погашення кредиту у клієнта є в запасі ще 3 дні без додаткових штрафних санкцій
 • Чесні умови оформлення позики – без додаткових комісій і прихованих платежів
 • Програма лояльності: бонусна система “Улюблений клієнт” дозволяє збільшувати повторну суму позики до 10000 гривень + можливість 20% знижки
 • Захист передачі Ваших даних
 • Імовірність відмови в оформленні кредиту одна з найнижчих на ринку споживчого мікрокредитування
 • Офіційна ліцензія на надання послуг кредитування

Переваги послуги кредитування Mycredit

Як погасити микрокредит в Mycredit?

Погасити кредит можна в будь-який час, при цьому якщо погашення буде раніше строку, то Ви заплатите відсотки лише за дні користування. Ви також можете сплачувати зручними для Вас частинами, головне – сплатити всю суму до закінчення строку за договором.

Існує кілька зручних способів погашення позики Mycredit:

 • Через “Особистий кабінет”
 • За допомогою платіжних терміналів: Ibox, Easypay, TYME
 • У касі банків: Приватбанк, Укрсиббанк, Unicredit Bank, Альфа Банк
 • Через інтернет-банкинг Вашого банку, вказавши при цьому в призначенні платежу «Погашення (або Продовження) кредиту», а також ПІБ та ІПН. Реквізити для оплати потрібно подивитися в “Особистому кабінеті”.

Як погасити микрокредит в Mycredit?

Mycredit: контакти

Mycredit Контактые дані
Офіційний сайт mycredit.ua
Номер гарячої лінії 0 800 214 111, 067 369 41 11, 050 369 41 11, 073 369 41 11
Електронна пошта support@mycredit.ua
Skype mycredit
Адреса 01004, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, будинок 11, приміщення 51а

Офіційні сторінки Mycredit у соц. мережах:

 • Facebook https://www.facebook.com/Mycreditua/
 • Google + https://plus.google.com/u/0/+Mycreditcomua
 • Instagram https://www.instagram.com/my_credit/
 • Telegram https://t.me/Mycreditua
 • Вконтакте https://vk.com/mycreditua
 • Youtube https://www.youtube.com/c/Mycreditcomua

Відео: як оформити кредит онлайн в Mycredit?