Швидкі кредити на картку MoneyveoMoneyveo (Манівео) – один із наупопулярніших сервісів швидких кредитів онлайн в Україні. У Вас є можливість всього за 8 хвилин одержати микропозику на свою банківську картку в будь-який час доби, включаючи вихідні і святкові дні. Гроші можуть знадобитися в будь-який час і в будь-якому місці – тому Манівео кредит онлайн надасть Вам зручний і якісний сервіс 24 години на добу / 7 днів на тиждень! Система працює автоматично і при прийнятті позитивного рішення гроші миттєво відправляються на Вашу банківську картку!

Серед конкурентних переваг Moneyveo слід виділити:

 • Одні з найнижчих відсотків на ринку, у тому числі для нових клієнтів;
 • Зручна реєстрація і оформлення заявки;
 • Цілодобова робота сервісу завдяки автоматичній обробці заявок;
 • Швидке прийняття рішення (усього за 8 хвилин) і миттєве перерахування грошей на картку;
 • Високий відсоток позитивних рішень про видачу кредиту;
 • Сума позики від 50 грн до 15000 грн (до 3,5 тис. при першому зверненні);
 • Відсутність прихованих платежів і додаткових комісій;
 • Видача кредиту без довідок, застав і поручителів;
 • Опція дострокового погашення;
 • Пролонгація мікрокредиту;
 • Грейс-Період – додаткові 3 дня на погашення позики;
 • Багаторівнева система лояльності, різні знижки та акції;
 • Партнерська програма;
 • Надійний захист персональних даних, наявність SSL сертифіката;
 • Авторизація через Ваші аккаунти у соціальних мережах.

Умови одержання кредиту Moneyveo

Основні вимоги та умови кредитування від компанії Манівео зазначені у таблиці нижче. Якщо, ознайомившись із цією інформацією, Ви одразу приймаєте рішення для того, щоб взяти кредит в Moneyveo – натискаєте на зелену кнопку під таблицею для початку процедури оформлення онлайн-заявки. А якщо ні, то – читайте статтю до кінця для більш докладного ознайомлення із правилами надання позики від мікрофінансової організації Moneyveo.

Moneyveo Вимоги та умови
Сума кредиту 50 – 15 000 грн.
Сума першого кредиту  до 3500 грн.
Відсоткова ставка для нових клієнтів 0,01 % на день
Відсоткова ставка при повторному зверненні 1,7 % на день
Відсоток схвалення 99,0 %
Строк 1 – 30 календарних днів
Спосіб одержання на банківську картку онлайн
Пролонгація кредиту  до 30 днів
Вік старше 18 років
Географія Україна (крім Криму, Донецької і Луганської обл.)
Необхідні дані Паспорт, ІПН
Необхідно мати банківська картка, мобільний телефон, e-mail

Відсоткова ставка Moneyveo

На сайті moneyveo.ua у Вас є можливість самостійно обрати для себе оптимальні умови кредитування за допомогою кредитного калькулятора.

Сума першої позики у кредитній компанії Moneyveo – до 3500 грн., але при цьому відсоткова ставка для нових клієнтів практично нульова – усього 0,01% на день! Тобто за 1000 грн. на 30 днів сума за користуванням позикою складе всього 3 гривні !!!

Розглянемо на прикладі один із варіантів повторного кредиту: сума позики 1000 грн. строком на 30 днів. За таких умов сума до погашення складе 1510 грн., з якої відсотки за користування кредитом 510 грн. (17 грн. на день або у % відношенні 1,7% на день).

Як одержати Moneyveo кредит онлайн на картку

Онлайн сервіс Moneyveo функціонує дуже просто та інтуїтивно зрозуміло. Перейдіть на головну сторінку Moneyveo і пройдіть усього кілька простих кроків і Ви на шляху до своєї мети. Нижче детально описані усі 6 кроків, які необхідно пройти для одержання позики. Буде описано усі поля, в які потрібно ввести необхідну інформацію. Деяким користувачам може здатися, що полів анкети досить багато. Однак, слід враховувати, що система приймає рішення в автоматичному режимі. Тому усі обов’язкові поля для заповнення дуже важливі і беруться до уваги при аналізі усіх параметрів. Відповідно, якщо інформація внесена коректно і правдиво – це значно збільшує Ваш шанс на одержання миттєвого кредиту онлайн.

Вибір суми і строку кредитування

Як було описано вище, за допомогою кредитного калькулятора, рухаючи повзунки вправо/вліво, зафіксуйте їх на потрібній Вам сумі кредиту і строку.

Якщо у Вас є промокод, який дає Вам можливість одержати додаткову знижку на відсоток по мікрокредиту – введіть його в спеціальне поле під назвою “У мене є промокод”. Після цього натисніть “Одержати кредит” і Ви перейдете на сторінку 1-го етапу – заповнення особистих даних.

отримати кредит Moneyveo

1-й крок: особисті дані

Усі поля в анкеті із зірочкою, а значить їхнє заповнення є обов’язковим. Варто звернути увагу на інформаційні підказки праворуч від полів у вигляді англійської літери “i”. У випадку прийняття інформації, яку Ви вносите у те або інше поле буде підтвердження у вигляді зеленої галочки. Якщо інформація не прийнята – то Ви побачите червоний значок. Саме у цьому випадку стануть в пригоді інформаційні підказки.

Найпоширеніша помилка – пароль, що не відповідає вимогам, а саме: не менше 6-ти символів, як мінімум один з яких велика літера, ще один – маленька літера, обов’язково повинна бути хоча б одна цифра і спецсимволи заборонені.

Далі, за замовчуванням встановлена опція одержання спеціальних пропозицій і різних повідомлень, від якої Ви можете відмовитися, шляхом зняття “галочки”. Але наступна опція, за якою Ви погоджуєтеся із правилами і умовами надання позики, – обов’язкова. Без її застосування – Ви не зможете перейти до наступного етапу.

2-й крок: соціальна інформація

На цьому кроці буде потрібно ввести дані паспорту і ідентифікаційного коду, відомості про освіту і сімейний стан. Якщо у Вас паспорт нового зразка, тобто пластикова ID-Картка, то потрібно поставити “галочку”, після чого відкриються потрібні поля саме для такого випадку. За замовчуванням, в анкеті зазначені поля для заповнення даних з паспорта старого зразка.

Також, слід зазначити, що на даному етапі по ідентифікаційному кодові Ви будете ідентифіковані та індивідуальний номер платника податків буде зіставлятися з Вашим ПІБ, датою народження та іншими даними, введеними Вами раніше. Тому для переходу до наступного етапу усі дані повинні бути коректними.

3-й крок: адреса

На цьому етапі заповнюєте дані про місце проживання, при цьому необов’язкові поля можна пропустити. Також, якщо адреси проживання і реєстрації відрізняються, то це потрібно зазначити і, у нових полях, що відкрилися, ввести дані прописки.

4-й крок: робота

Інформація про поточну зайнятість досить об’ємна. У випадку, якщо це не перша Ваша робота, то необхідно вказати попередні місця роботи і дату початку трудової діяльності.

Дуже важливими є дані про Ваше існуюче кредитне навантаження в інших фінансових організаціях. Тому, якщо таке є, то потрібно обов’язково вказати суму діючої щомісячної виплати по інших кредитах або фінансових зобов’язаннях.

5-й крок: реквізити картки

П’ятий етап не відбере у Вас багато часу. Потрібно вказати дані Вашої особистої карти будь-якого банку України, на яку Ви бажаєте одержати кредитні гроші. Це всього три параметри:

 • номер картки;
 • місяць і рік, до якого карта дійсна;
 • тризначний CVV-Код, розташований на звороті карти і необхідний для перевірки її дійсності.

6-й крок: підтвердження введених даних

На заключному етапі потрібно верифікувати банківську картку, тим самим підтверджуючи, що саме ви є її власником. З метою перевірки на картці буде заблокована сума 1 гривня.

Після успішного проходження усіх 6-ти етапів протягом 8 хвилин система автоматично, на підставі наданих Вами даних, приймає рішення щодо видачі онлайн кредиту. Повідомлення про прийняте рішення прийде на вашу електронну пошту або у вигляді SMS на номер Вашого мобільного телефону. Також, статус заявки на мікрокредит можна довідатися в особистому кабінеті.

Як погасити кредит в Moneyveo

 1. Оплата карткою в особистому кабінеті, де Ви можете бачити детальну статистику по кредиту. При цьому, не обов’язково оплачувати саме тою карткою, на яку Ви отримали кредитні кошти. Можна оплатити будь-якою іншою карткою, відзначивши дану опцію в особистому кабінеті. Після оплати Вам буде відправлено SMS і лист на email.
 2. Банківський переказ на розрахунковий рахунок по реквізитах, зазначених на офіційному сайті: ТОВ “МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА”, Код ЕГРПОУ 38569246, Р/з № 26503052700968 у ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711. Обов’язково вказати ПІБ та ІПН. Оплатити можна в будь-якому банку України.
 3. За допомогою телефонного дзвінка по номеру 3700 з мобільного лише для клієнтів Приватбанку.
 4. Приват24. Створити новий платіж, вибрати Манівео і натиснути “Погашення кредитів”. Далі, ввести суму і здійснити платіж.
 5. Платіжні термінали ibox, Easypay, City 24, 24nonstop, Tyme. У кожному із зазначених терміналів, який є у вашому населеному пункті.

Якими будуть наслідки прострочення або невиплати мікропозики?

У випадку недотримання своїх зобов’язань, що виражається у невиплаті або простроченні, на четвертий день після закінчення строку договору Вам буде нараховано 12% від основного кредиту і із цього моменту відсоткова ставка буде дорівнювати 3% на день. При цьому, нарахування відсотків буде відбуватися до повного погашення заборгованості. Після закінчення 100 календарних днів кредитна компанія може скористатися своїм правом на примусове стягнення боргу по кредиту згідно чинного законодавства України.

Пролонгація і грейс-період

Для запобігання будь-яких форс-мажорних обставин у клієнта щодо своєчасного погашення кредиту, компанія Манівео надає можливість пролонгації позики, яку можна оформити на максимальний строк до 30 днів. При цьому, відсоткова ставка буде стандартною1,7% на день, а не підвищеною. Оформити пролонгацію можна трьома способами: через особистий кабінет, за допомогою платіжних терміналів або зателефонувавши на гарячу лінію Moneyveo.

Крім того, у випадку виникнення труднощів з погашенням кредиту, клієнт може скористатися додатковими 3-мя днями після закінчення строку погашення в договорі. Саме, цей триденний період і називається грейс-період. Повне погашення позики протягом грейс-періоду дозволяє уникнути штрафних санкцій.

Програма лояльності та акції Moneyveo

Кредитна компанія Манівео розробила багаторівневу систему лояльності, яка дозволяє одержувати і накопичувати бонусні бали. Надалі їх можна перетворювати у додаткові знижки на відсоткову ставку повторного кредиту, а також підвищувати власний кредитний рейтинг, що дозволить постійно збільшувати суму кредиту, яка при досягненні 6 рівня буде дорівнювати 15000 гривень.

Рівні Знижка Максимальна сума кредиту
1 2,5% 5500 грн.
2 10% 7400 грн.
3 20% 9300 грн.
4 30% 11200 грн.
5 40% 13000 грн.
6 50% 15000 грн.

Манівео: контакти

Moneyveo Контактні дані
Офіційний сайт moneyveo.ua
Номер гарячої лінії 0 800 21 9393
Електронна пошта support@moneyveo.ua
Адреса 01015, м. Київ, вулиця Лейпцігська, будинок 15 Б, перший поверх