Криптовалюта починає завойовувати аеропорти!Криптовалюта крокує світом! Цього разу вона добралася до сфери авіаперевезень.

Напередодні аеропорт Брісбена (Австралія), до слова, один з найбільших аеропортів планети, потрапив у новини світових ЗМІ через криптовалюти. Адміністрація цих “повітряних воріт” прийняла воістину історичне рішення – відтепер розраховуватися на території аеропорту можна криптовалютою. Таким чином, аеропорт Брісбена став першим аеропортом, який дав криптовалютам “зелене світло”.

На початковому етапі криптовалюту (Bitcoin, Ethereum та ін.) будуть приймати в декількох магазинах аеропорту. Однак незабаром розраховуватися за допомогою нових цифрових грошей можна буде в будь-якому місці аеропорту.

В офіційній заяві керівництва австралійського аеропорту пояснюється причина:

“Лише криптовалюти здатні забезпечити максимальний рівень анонімності транзакцій. Крім того, розрахунки за їх допомогою характеризується мінімальними комісійними через відсутність посередників”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що криптовалюта (зокрема, біткоїн) з кожним днем стає все популярнішою серед медичних туристів.

Нагадаємо, що Deutsche Bank застеріг від інвестицій у криптовалюти