Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

У XXI столітті ми звикли до високої швидкості усіх проведених транзакцій. Будь-яку інформацію можна дуже швидко знайти в інтернеті. Завантажити в мережі фільм або книгу, зробити покупку в інтернет-магазині. Постає питання: де можна швидко взяти кредит онлайн без довідки про доходи? І чи можливо в принципі отримати готівковий кредит без довідки доходи, з процедурою оформлення за 15-20 хвилин? Такий спосіб є – це мікропозики від мікрофінансових організацій (МФО).

Де можна взяти кредит онлайн без довідки про доходи:

Термін
5-30 днів
Сума
до 7 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/B2fDYU” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,99%/день
[btn link=”https://goo.gl/zZ2gj4″ color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,01%/день
[btn link=”https://goo.gl/aghStc” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
0,8-1,6%/день
[btn link=”https://goo.gl/DgRJDf” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-35 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 1,3%/день
[btn link=”https://goo.gl/JUkJ6L” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
кредит на карту Кашинський (Cashinsky)
Cashinsky
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/ZxKMSt” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
до 65 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
1.9%/день
[btn link=”https://goo.gl/vivqdr” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
від 0,01%/день
[btn link=”https://goo.gl/qdg9r7″ color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
[btn link=”https://fin-credit.com.ua/shvidki-krediti-onlajn” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Пропозиції усіх компаній[/btn]

Гроші в кредит без довідки про доходи: лише паспорт і код

Припустимо, ви приходите у банк в будь-якому місті і говорите, що хочете взяти гроші в кредит. Перше що у вас, скоріше за все, запитають – довідку про доходи з основного місця роботи? Що ж робити, якщо у вас такої довідки немає? Адже це не обов’язкова частина життєвої програми – взагалі працювати в будь-яких організаціях. Ви можете бути фрілансером, займатися домашнім господарством, виховувати дітей, жити на гроші від здачі квартир в оренду – варіантів безліч. Моментальний кредит готівкою лише за паспортом і кодом, реальніше взяти у кредитних компаніях. На нашому сайті зібрати найбільш популярні МФО, які видають швидкі позики онлайн без довідок про доходи.

Більшість таких компаній вимагає лише:

  • Бути громадянином України, на момент взяття позики вам повинно бути не менше 18 або 21 року
  • Мати паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний код

Де можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи

Фактично, “мікропозика готівкою” – це умовно готівка. Гроші вам так чи інакше відправлять у безготівковій формі на вашу банківську картку. Така процедура займає від 10 до 30 хвилин. А деякі компанії видають кредити без довідки про доходи навіть у вихідні дні або цілодобово.

Оформлення мікропозик в більшості українських компаній обмежується наданням своїх паспортних та контактних даних. Надання довідок про доходи та будь-яких інших нотаріально засвідчених документів не вимагається. Кредити готівкою (на банківську картку) видаються з моментальним рішенням про перерахування усієї суми після розгляду документів, що займає близько 15 хвилин. При цьому не пред’являються жодні вимоги, пов’язані з обмеженнями щодо віку позичальників, за винятком того, що вони повинні бути повнолітніми. Кредит готівкою без довідок і поручителів доступний будь-якому громадянину України. Вам всього лиш потрібен доступ до мережі Інтернет та банківська картка.

Переваги онлайн кредиту без довідки про доходи?

Переваги отримання грошей онлайн очевидні. Ви отримуєте позику навіть не по паспорту, а лише за своїми паспортними даними, без довідок, оцінки майна та поручителів. Все, що від вас вимагається – правильно вказати усі дані при заповненні анкети. Кредит готівкою без довідки про доходи істотно скорочує час на відвідування клієнтом офісу компанії або банку. Позика по паспорту з моментальним рішенням про його видачу – ідеальне рішення для всіх, хто має намір виправити свої фінансові справи негайно.