Кредитні компанії в Україні

Кредитні компанії – це комерційні мікрофінансові організації (МФО), які спеціалізуються на видачі кредитів фізичним особам на невелику суму, під високий відсоток і на обмежений термін. Як правило, сума не перевищує 15000 грн., а термін коливається від 1 до 30 днів. Такі кредити прийнято називати мікрокредитами або мікропозиками.

Сьогодні в Україні онлайн кредит або мікропозику можливо оформити за 5-10 хвилин, не виходячи з дому. Мікрокредити набули великої популярності, за рахунок швидкості та зручності отримання. Все можна оформити через Інтернет, і отримати позику на банківську картку.

Ми зібрали найбільш популярні компанії, які видають швидкі гроші онлайн або готівкоюЦей список МФО (мікрофінансові організації), які надають онлайн позики, допоможе визначитися з вибором. Тут відзначені параметри (термін, сума і відсоткова ставка), які в більшості випадків для позичальника відіграють вирішальну роль. Якщо ви плануєте вперше звернутися у конкретну організацію, рекомендуємо орієнтуватися на максимальне значення відсоткової ставки. Звичайно більш вигідні умови доступні при повторних зверненнях.

Рекомендації, щоб не одержати відмову

Усі МФО цінують чесність і надійність. Для них також важливо знати фінансові можливості клієнтів. Поради нижче допоможуть легко одержати кредит і не втратити час даремно.

  • Заповнюйте анкету уважно – без помилок.
  • Давайте достовірну і повну інформацію.
  • При запиті додаткових даних – надавайте їх.

Для МФО України, що видають онлайн позики, в яких виключене особисте спілкування з клієнтами, особливо важливо зрозуміти, чи варто видавати кредит. Більшість компаній не хочуть ризикувати і видавати мікропозики тим, хто не зможе їх повернути.

Вибравши МФО, читайте офіційні документи і вибирайте надійну мікрофінансову організацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

scroll to top