Мікрокредитні організації інтенсивно заповнюють сектор кредитного ринку, який утворився внаслідок небажання банків позичати своїм клієнтам незначні суми. Дійсно, потреба в онлайн-кредитах, яку відчувають безліч людей, яскраво підтверджується кількістю МФО в Україні, що невпинно зростає.

Популярність такого виду кредитування пояснюється безліччю факторів, серед яких важливу роль відіграє можливості миттєвого отримання коштів.

МФО або банк – хто швидше?

Умови отримання мікропозик – зазвичай прості і зрозумілі, а отримання мікрокредитів доступне майже кожному повнолітньому громадянину України. Тому, незважаючи на високі відсотки, все більше позичальників обирають МФО у якості кредитора. Уявіть ситуацію: до наступної зарплатні залишилося декілька днів, попередня зарплата вже витрачена, але раптом виникає непередбачена ситуація, для вирішення якої потрібні термінові кошти. Хвороба, необхідність ремонту труби, що протікає, термінова оплата боргу за комунальні платежі – ці та інші проблеми вимагають негайного вирішення.

Спробуйте прийти в банк і попросити кредит розміром в 1-2 тисячі гривень з поверненням через кілька тижнів. Скільки б банківських установ Ви не обійшли, на Вас, швидше за все, скрізь буде чекати відмова. Але навіть якщо Вам пощастить, і банк погодиться видати потрібну суму, багато часу буде витрачено на збір документів і очікування рішення установи. А якщо кошти потрібні вже зараз? До того ж, якщо Ви студент або безробітний, якщо Ваша кредитна історія не бездоганна, звертатися в банк немає сенсу.

У той же час, після подачі заявки в МФО, Ви гарантовано отримаєте потрібну суму протягом декількох хвилин. Наприклад, кредитна компанія CCloan гарантує переказ коштів на картку ПриватБанку всього через 10-15 хвилин після отримання заявки, що дозволить Вам швидко вирішити свої фінансові труднощі. Практично всі МФО працюють в режимі онлайн, що дозволяє клієнтам оформляти заявки і отримувати фінансові кошти, не виходячи з дому.

Вибираємо кращі МФО

Перш за все, необхідно вибрати кредитну організацію з найбільш вигідними для позичальника умовасм. Лякають високі відсоткові ставки? Багато МФО пропонують пільгові умови кредитування. Такі компанії, як Moneyveo, AlexaCredit, CreditPlus, видають новим клієнтам безвідсоткові позики. Таким чином, Ви можете взагалі не платити відсотки по кредиту! В якому банку Ви знайдете кращі пропозиції? У тій же компанії Moneyveo постійні клієнти можуть користуватися кредитом, отримуючи при цьому значні знижки за відсотками.

При виборі компанії-кредитора варто звернути увагу на мінімальний і максимальний розмір позики. Наприклад, Moneyveo пропонує своїм клієнтам взяти мікропозику в діапазоні від 50 до 3500 гривень, ШвидкоГроші надають кредит у розмірі від 400 до 3000 гривень, а максимальна позика в CCloan може досягати і 10 тис. грн.

Термін повернення позик у різних компаніях теж відрізняється. Користуватися кредитом від компанії SOS Credit або Moneyveo можна до 30 календарних днів.

Як отримати кредит на картку Приватбанку?

Вибрали умови отримання кредиту? Залиште свою заявку на сайті кредитної компанії. Для її оформлення Вам знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Перевірка Ваших даних відбувається автоматично за допомогою використання скорингової системи, тому вказуйте свої дані без помилок. Після схвалення запиту Ви отримаєте повідомлення на свій мобільний номер або на електронну пошту. Протягом декількох хвилин Ваша банківська картка буде поповнена на необхідну суму.

Перед підписанням договору уважно перечитайте всі пункти, особливо що стосуються повернення кредиту та заходів, які застосує компанія у разі порушення умов кредитування. Також варто порівнювати розмір кредиту зі своїм доходом, щоб в майбутньому не допускати прострочення платежів і нарахування штрафних відсотків.

Всі кредитні компанії, перераховані на нашому сайті, працюють з картами будь-якого банку України. Втім, картки ПриватБанку залишаються найпопулярнішими серед клієнтів МФО навіть після всім відомих революційних змін. Велика мережа банкоматів, а також відсутність комісійних платежів при знятті готівки дозволяють вигідно використовувати картку цього банку в будь-якому регіоні країни. Повернення кредиту за допомогою картки Приватбанку – також нескладне завдання. У кожному відділенні встановлені платіжні термінали, хоча повернути борг можна і через касу цього банку. Найбільш прогресивний варіант – скористатися послугами Інтернет-банкінгу, повертаючи позикові кошти в режимі онлайн.

Кредит на картку Приватбанку може отримати практично будь-яка людина, за наявності дійсного паспорту з підтвердженням повноліття громадянина України. Відсутність довідки про доходи або «нечиста» кредитна історія не перешкоджають отримання термінової матеріальної допомоги для численних клієнтів МФО.