Компанйон Фінанс - кредити до 15000 грнЧерез кілька днів у вашої близької людини або друга намічається урочиста подія і терміново потрібно купити подарунок? Або у вас зламався холодильник і потрібно придбати новий, а до заробітної плати ще тиждень? Приводу для занепокоєнь зовсім немає. Компаньйон Фінанс пропонує взяти кредит на вигідних умовах партнерства. Діють низькі відсоткові ставки, а оформлення займає всього декілька хвилин.

Завдяки тому, що компанія пропонує лояльні умови співробітництва, вона займає лідируючі позиції у сфері видачі кредитів в Україні. За допомогою зручного інтерфейсу можна з легкістю заповнити анкету і відправити на розгляд. Подача онлайн-заявок на сайті відкрита у цілодобовому режимі, тому позику на карту можна оформити в будь-який зручний час, не виходячи з будинку або офісу. Досвідчені фахівці завжди на зв’язку і, за необхідності, нададуть грамотну консультацію, а також допоможуть правильно оформити заявку.

Вигідне мікрокредитування з Компаньйон Фінанс


Компаньйон Фінанс – це мікрофінансова компанія, яка видає мікропозики населенню України. Вона працює на результат і плідне співробітництво встигнуло оцінити кілька тисяч задоволених громадян України.

Для оформлення мікрокредиту на картку знадобиться:

 • пройти реєстрацію на сайті, заповнити невелику анкету;
 • з документів потрібні паспортні дані;
 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
 • номер банківської картки, що має позитивний баланс.

Ще однією важливою умовою для одержання мікропозики в компанії є необхідність того, щоб ви були повнолітнім громадянином України і даний факт потрібно зафіксувати за допомогою веб-камери. Також ви повинні проживати на території України, і мати українську прописку. Після подачі заявки, її потрібно буде підтвердити за допомогою коду, присланого на ваш мобільний номер телефону. При зверненні фінансові консультанти «Компаньйон Фінанс» запропонують оптимальні пропозиції по кредитуванню, які будуть повністю відповідати побажанням і можливостям позичальника.

У Компаньйон Фінанс ви одержуєте кредит без довгих очікувань і без черг протягом 15 хвилин. Відмінною рисою роботи сервісу є той факт, що він пропонує онлайн-кредит із зарахуванням на банківську картку вже з фіксованою відсотковою ставкою. Ви обираєте банк, вказуєте необхідну суму і самостійно встановлюєте строк погашення оформленої позики. Суми, які ви можете оформити в кредит, коливаються від 500 до 10 000 гривень. У вас не виникне жодних проблем при оформленні і не потрібно надавати жодних довідок з роботи, не потрібно приводити поручителів.

[btn link=”https://goo.gl/omJKNz” color=”orange” size=”size-l” target=”_blank”]Отримати кредит[/btn]

Схема роботи з «Компаньйон Фінанс» набагато простіша:

 1. Заповнення анкети.
 2. Вибір розміру і строку кредиту.
 3. Відправлення запиту менеджерові.
 4. У випадку затвердження, сума коштів перераховується на картку.

Увесь процес займе максимум 15 хвилин. Переконливо просимо вводити інформацію в анкету без помилок, тому що помилки можуть вплинути негативним чином на позитивне рішення. Вся історія внесених платежів заборгованості, відкрита в особистому кабінеті. «Компаньйон Фінанс» регулярно працює над рівнем свого сервісу.

Компаньйон Фінанс Вимоги та умови
Сума кредиту 500 – 15 000 грн.
Сума першого кредиту  до 15 000 грн.
Ставка для нових клієнтів (онлайн на картку) 0 % на день від 500 до 4000 грн. на 5-15 днів
Ставка для постійних клієнтів (онлайн або SMS кредит) 1,85 % на день
Ставка для нових клієнтів (готівкою у відділенні) 0,5 % на день
Ставка для постійних клієнтів (готівкою у відділенні) 2 % на день
Строк 1-180 днів
Способи одержання онлайн на картку, SMS кредит, готівкою у відділеннях КФ
Пролонгація кредиту можлива до 26 раз зі платою за послугу 2 % на день
Вік з 18 років
Географія Україна (крім АР Крим, зони АТО), проживання в прописка в Україні
Необхідно для оформлення кредиту паспорт, код, банківська картка, мобільний телефон, e-mail

[btn link=”https://goo.gl/omJKNz” color=”red” size=”size-l” target=”_blank”]Отримати кредит[/btn]

Вигідне партнерство

«Компаньйон Фінанс» допомагає ефективно і швидко вирішити фінансові труднощі.

До основних переваг співробітництва належать:

 • – одержання бажаної суми грошей протягом 15 хвилин;
 • – кредити готівкою і на картку;
 • – гарантія повної конфіденційності усіх даних і зроблених операцій;
 • – кредитування без надання довідок і поручителів.

Погашати кредит можна будь-яким зручним способом: через банк, мережу терміналів або на сайті. Клієнтам гарантовано пропонуються вигідні умови співробітництва. Для постійних клієнтів діє наступна схема взаємодії. Є можливість оформити онлайн-заявку за допомогою смс-повідомлення, не заходячи в особистий кабінет. Дану опцію оцінюють люди, коли опиняються у ситуації, в якій потрібно терміново взяти кредит, а доступу до інтернету на даний момент немає.

Знадобиться лише надіслати на короткий номер необхідну суму коштів, і вона відразу з’явиться на банківській картці без додаткових перевірок і надання документів. При чому, цією послугою можна також скористатися в будь-який час доби, у вихідний або святковий день. Рекомендується перед прийняттям рішення про микропозику, детально ознайомитися з особливостями і специфікою кредитного продукту.