Гроші Всім онлайн кредит
Термін
до 65 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
1.9%/день

Компанія «Гроші Всім» надає споживчі мікропозики фізичним особам на будь-які цілі. Ви легко оформите онлайн заявку в Гроші Всім і ​​отримаєте гроші в день звернення. Особливості сервісу – простота умов і швидке обслуговування. Всі процеси по оформленню мікрокредитів автоматизовані і проходять в інтернеті – вам не потрібно виходити з дому. Постійним клієнтам організація пропонує більш вигідні умови зі зниженою відсотковою ставкою і більш високим лімітом по сумі.

Умови позики

Основні вимоги до потенційних позичальників, які бажають отримати позику в Гроші Всім, наступні:

 • Дієздатні особи віком від 18 до 65 років;
 • Наявність паспорту громадянина України та ідентифікаційного коду;
 • Мати постійну реєстрацію і фактично проживати на території України.

Якщо ви відповідаєте цим критеріям, можете перейти на офіційний сайт, щоб заповнити і відправити онлайн заявку в компанії «Гроші Всім». Але спочатку рекомендуємо ознайомитися з договором та правилами надання позики, які ви також знайдете на сайті компанії.

Що пропонує компанія Гроші Всім:

 • Ви можете взяти онлайн позику на суму від 500 до 15 000 гривень.
 • Термін кредитування складає до 65 днів.
 • Відсоткова ставка – 1,9% / день.

Якщо ви вчасно не повернете онлайн позику, вже з першого дня прострочення вам почнуть нараховувати штрафні відсотки. У разі відмови позичальника виконувати свої зобов’язання за договором компанія залишає за собою право почати процес стягненню боргу або передачі боргу третім особам.

Як оформити позику в Гроші Всім

Для оформлення мікрокредиту необхідно виконати всього три дії:

 1. Заповнити та подати онлайн заявку на сайті компанії (внести достовірну інформацію про себе).
 2. Дочекатися відповіді компанії. Термін розгляду до 15 хвилин.
 3. Отримати гроші на картку.

Способи отримання позики

Ви можете отримати мікрокредит на будь-яку картку українського банку

Способи повернення позики

Повернути мікрокредит в Гроші Всім можна наступними способами:

 • У відділеннях Гроші Всім по всій Україні.
 • Через термінали.
 • Через особистий кабінет на сайті компанії.
 • У касі будь-якого банку.

Ви можете продовжити термін онлайн позики без обмежень, за умови, що ви сплатите відсотки за користування позикою за кожні 10 днів користування.

Офіційний сайт

Гроші Всім офіційний сайт

Перейдіть на офіційний сайт Гроші Всім, щоб ознайомитися із загальними правилами надання мікропозик в компанії та умов договору. Якщо в цілому основні умови вас влаштовують, то для отримання максимально достовірної та повної інформації з метою прийняття остаточного рішення читайте офіційні документи. Це не займе багато часу, але ви будете знати всі нюанси співпраці з МФО.

Відгуки

Рекомендуємо також почитати відгуки про цю кредитну компанії в інтернеті. Це дасть можливість побачити максимально повну картину про діяльність МФО – про переваги і недоліки роботи компанії. Ознайомтеся з думками та оцінками позичальників. Також можете пошукати відгуки в соціальних мережах в групах компанії і на сторонніх ресурсах.

Гроші Всім відгуки

Гроші Всім відгуки

Переваги кредитної компанії Гроші Всім

 • Ви витратите мінімум часу на заповнення онлайн заявки. Швидка обробка та отримання відповіді протягом 15-30 хвилин. Для оформлення позики потрібен лише паспорт, код та картка – жодних додаткових документів, застави, поручителів та без довідки про доходи.
 • Різні способи для отримання і погашення мікрокредиту – на карту, на рахунок в банку або готівкою в касі банку. Ви можете вибрати найбільш зручний для себе спосіб погашення.
 • Ви можете продовжити онлайн позику в Гроші Всім або погасити достроково з перерахунком відсотків. При поверненні грошей раніше терміну ви заплатите лише за час фактичного користування коштами. Не всі МФО дають таку можливість, і це дуже зручно для позичальників, які можуть розрахуватися з боргом достроково.
 • Мінімальні вимоги до потенційних клієнтів – фактично отримати позику може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Просто подайте онлайн заявку, якщо вам терміново потрібні гроші, і ви відповідаєте цим вимогам.
 • Більш вигідні умови для постійних клієнтів, які звертаються за онлайн позикою повторно. Це найбільш вигідні відсотки, участь в акціях та підвищення ліміту суми.

Недоліки отримання онлайн кредитів в МФО

Пам’ятайте, мікрокредит – це, перш за все, відповідальність. У ваших інтересах повернути борг вчасно, а краще, звичайно, не доводити до того, щоб доводилося звертатися в мікрофінансові організації. Безумовно, тут виграють виключно кредитори.

Позичальники змушені виплачувати великі відсотки за тимчасове користування коштами. Пам’ятайте про це, коли розраховуєте бюджет і плануєте покупки, без яких можна обійтися. Несподівані ситуації теж можна передбачити, вони трапляються у всіх, і краще бути до них готовим, завдяки грамотному розподілу власних доходів.