У період рецесії світового економічного зростання практично у всіх країнах доходи так званого середнього класу стали скорочуватися, а великих транснаціональних корпорацій – рости. Є кілька пояснень цієї ситуації – непомірна політика випуску фіатних грошей Федеральною резервною системою США, стрімке зростання китайської економіки, що перетягнула на себе значну частину світових продуктивних сил, уповільнення в глобальних масштабах темпів науково-технічного прогресу і як наслідок – зменшення ролі інновацій, якими могли б скористатися дрібні і середні підприємства. Ми не будемо зараз заглиблюватися у ці теоретичні дослідження, а просто приймемо як даність той факт, що кількість людей, яким терміново потрібен кредит до зарплати, постійно зростає, і така тенденція буде зберігатися щонайменше найближчі кілька років, поки рецесія не зміниться черговим економічним підйомом.

Де можна взяти гроші до зарплати на картку

Термін
5-30 днів
Сума
до 7 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/B2fDYU” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,99%/день
[btn link=”https://goo.gl/zZ2gj4″ color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 0,01%/день
[btn link=”https://goo.gl/aghStc” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
0,8-1,6%/день
[btn link=”https://goo.gl/DgRJDf” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
1-35 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
від 1,3%/день
[btn link=”https://goo.gl/JUkJ6L” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
до 65 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
1.9%/день
[btn link=”https://goo.gl/vivqdr” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]
Термін
5-30 днів
Сума
до 10 000 грн
Ставка %
1,9%/день
[btn link=”https://goo.gl/ZxKMSt” color=”skyBlue” size=”size-m” target=”_blank”]Оформити[/btn]

[btn link=”https://fin-credit.com.ua/shvidki-krediti-onlajn” color=”red” size=”size-m” target=”_blank”]Подивитись усі пропозиції[/btn]

Існує два фундаментальних способи позбутися необхідності регулярних позик грошей. Це збільшення доходів окремо взятого громадянина або сім’ї і скорочення витрат. На жаль, в більшості випадків обидва способи виявляються нездійсненними на практиці: зростання заробітних плат відкладається до кращих економічних часів, а більша частина витрат іде на оплату їжі, недорогого одягу, ліків, житлово-комунальних послуг, мобільного зв’язку, транспорту, електрики та опалення. Економити особливо нема на чому: усі витратні статті – життєво важливі. Виходом стає термінова позика невеликої суми грошей у знайомих, родичів або колег по роботі, у крайньому випадку – у банку, в якому зареєстрована ваша кредитна картка. Але що робити, якщо всі оточуючі вас люди самі відчувають певні фінансові складнощі, а кредитний ліміт банку вичерпано? На допомогу приходять позики до зарплати онлайн. Переваги такого способу отримання необхідної суми готівки або безготівкових грошей очевидні кожному, хто хоч раз скористався цією послугою. Це, в першу чергу:

  • Можливість отримати гроші швидко, як правило, протягом 10-15 хвилин з моменту подачі кредитної заявки.
  • Свобода вибору способу перерахування коштів – одна з декількох популярних платіжних систем, або ж позику до зарплати на банківську картку.
  • Замість збору довідок про місце роботи і рівні доходу ви просто вказуєте в анкеті свої персональні дані (відомості з паспорта та ідентифікаційний номер платника податків). Весь процес оформлення кредиту при цьому відбувається через інтернет, без необхідності поїздок в офіс і проведення особистих зустрічей.
  • Наявність взятих і не повернутих до поточного моменту кредитів в сторонніх організаціях не відіб’ється на шансах надання мікропозик онлайн.
  • Сума, яку ви отримаєте в результаті на руки, не настільки велика, щоб істотно обтяжити ваш сімейний бюджет у майбутньому, коли потрібно буде повертати гроші.

Гроші до зарплати онлайн на картку: витратити з розумом у 2018 році

Одна з книг відомого американського публіциста Дейла Карнегі називається “Як перестати непокоїтися і почати жити”. Коротко її зміст можна переказати шістьма словами – не витрачайте час на порожні переживання. Зокрема, ви не повинні мучити себе болісними і абсолютно марними роздумами типу “чому я не можу купити річ, коли дуже хочеться”. Якщо ви бачите розпродаж, на якому вкрай необхідний вам товар пропонують з великою знижкою, можливо, варто взяти невеликий кредит і купити її негайно. А не чекати, коли в результаті закінчився розпродаж або, внаслідок інфляції, цей товар істотно підвищиться в ціні. Те ж саме стосується особистих відносин. Буває так, що зробити подарунок коханій людині потрібно терміново, і це має велике значення. Але якщо не поквапитися, через місяці почуття згаснуть, і в душі залишиться порожнеча, яку вже не заповнити ні подарунками, ані грошима.

Позика до зарплати онлайн як спосіб зняття стресу

Найбільш розрекламованими способами зняття психологічної напруги є медитація за методикою хатха-йоги, тривалі прогулянки по екологічно чистій місцевості, інтенсивні фізичні навантаження в спортзалах, ароматотерапія і спілкування з приємними людьми. Існує і успішно застосовується маса інших методик, які не рекомендовані Міністерством охорони здоров’я, в довгостроковій перспективі руйнують особистість і нервову систему людини. Якщо вдуматися у те, що потрібно для реалізації кожного з перерахованих способів, відповідь буде однозначною: потрібні або гроші, або велика кількість вільного часу – тобто, ті ж гроші в потенційному вигляді. Взяти ці гроші в борг до зарплати – оптимальне рішення для людей, що віддають перевагу не пускатися у ризиковані авантюри. Заощадивши таким чином багато часу, ви станете вільні для пошуку нових сенсів життя та видів заробітку – основного або додаткового. Ще жодному генію не вдавалося розбагатіти просто сидячи, і нічого не робити.