Forza Credit онлайн кредит
Термін
від 65 днів
Сума
до 15 000 грн
Ставка %
1.85%/день

Forza Credit (Форза Кредит) – онлайн сервіс мікропозик, де можна оформити онлайн кредит «до зарплати» без пакету документів, довідок і поручителів. Скористатися послугою може будь-який громадянин, який відповідає мінімальним вимогам компанії. Якщо у вас виникнуть запитання або ви захочете уточнити інформацію, можете звернутися на гарячу лінію компанії 0 800 300 770, яка працює з 9-00 до 18-00.

Умови отримання позики у Forza Credit

Для того щоб отримати позику в Forza Credit, важливо відповідати вимогам організації до потенційних позичальників – розглянемо їх:

 • клієнт повинен бути громадянином України;
 • потрібна постійна реєстрація на території України;
 • обмеження за віком – від 18 до 70 років;
 • необхідно мати постійне джерело доходу.
 • Наявність банківської картки Visa або MasterCard з балансом від 1 грн

Головне, щоб у вас була можливість своєчасно погасити мікропозик на момент звернення. Платоспроможність оцінюється на основі інформації, наданої самим позичальником. Таким чином ви зможете взяти онлайн кредит без застави, поручителів і без довідок про доходи.

Що пропонує компанія Forza Credit

 • Ви можете оформити онлайн позику на суму від 500 до 15 000 тис. гривень. Якщо ви звертаєтеся вперше – ліміт обмежується до 4000 грн.
 • Термін мікрокредитування в рамках короткострокових позик – від 65 днів.
 • Максимальна відсоткова ставка – 1,85% / день. При повторних зверненнях ставка визначається індивідуально, залежно від умов мікрокредиту. А для нових клієнтів діє спеціальна акційна ставка – 0,01%.

Як оформити позику

Процедура з оформлення мікрокредиту проста і займає не більше 15 хвилин. Вам необхідно виконати кілька кроків:

 1. Виберіть бажану суму та строк кредиту на сайті компанії і натисніть «Подати заявку». Щоб зареєструвати свій особистий кабінет – заповніть анкету.
 2. Щоб заповнити онлайн заявку, вам потрібен буде паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Ви введете персональні і паспортні дані.
 3. Ваша онлайн заявка буде розглянута – і вам прийде повідомлення на електронну пошту або по СМС. В середньому час обробки заявки складає 15-30 хвилин.
 4. У разі позитивної відповіді – вам потрібно прочитати та підписати договір.
 5. Відразу після цього вам будуть перераховані кошти на картку.

Способи повернення позики

У графіку платежів вказано, на яку дату і яку суму ви повинні повернути. Для зручності, компанія розсилає SMS повідомлення та E-mail листи за два дні до дати погашення. Ви можете скористатися наступними системами для внесення оплати:

 • оплата готівкою можлива в терміналах: EasyPay, iBox, 24nonStop, Tyme, City24;
 • погашення з банківської картки онлайн в особистому кабінеті;
 • зарахування коштів на рахунок організації за її реквізитами

ТОВ “ФК “ФОРЗА”
Код ОКПО: 41762679,
Рахунок отримувача: 26508024612501,
Банк отримувача: ПАТ “АЛЬФА-БАНК”, МФО 300346
Або
В ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 320649
р/р: 26501052602088

Позичальникам також доступна пролонгація позики. У разі, якщо ви не маєте можливості повністю погасити заборгованість у встановлений термін – можете зателефонувати на гарячу лінію компанії і замовити пролонгацію по кредиту.

Офіційний сайт Форза Кредит

Перейдіть на офіційний сайт Forza Credit, щоб ознайомитися із загальними правилами і умовами кредитування, сертифікатами та ліцензіями МФО, розрахувати приблизну вартість мікрокредиту відповідно до особистих параметрів – необхідною сумою і терміном позики. Ви також можете звернутися в онлайн чат до консультанта або зателефонувати на гарячу лінію, якщо хочете уточнити інформацію. У розділі «питання-відповіді» ви знайдете відповіді на часті запитання, але рекомендуємо також читати правила надання позики та інші офіційні документи.