Євро Гроші: онлайн-кредити на карткуПослугу швидкого мікрокредитування фізичних осіб у режимі онлайн надає фінансовий сервіс «Євро Гроші», що є швидкозростаючим і популярним серед клієнтів. Мікрокредитування від Євро Гроші, як і ряд інших подібних послуг, представляє швидке оформлення позики на суму до 7000 грн і на строк до 30 днів за ставкою 1,9%/день. Процедура оформлення і зарахування коштів відбувається через мережу Інтернет, що забезпечує зручність для позичальника.

Більш докладна інформація про цю послугу, а також оцінка переваг цього сервісу у порівнянні з іншими викладена нижче.

Про компанію

«ЄвроГроші» – це бренд, який є візитною карткою цього фінансового сервісу. Юридична назва компанії, яка працює під цим брендом – ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група». Товариство зареєстроване в м. Київ і включене до Державного реєстру фінансових установ 29.12.2015 р. згідно з рішенням Нацкомфінпослуг. Діяльність ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група» контролюється регулятором, у ролі якого виступає Нацкомфінпослуг.

Згідно з офіційною інформацією, робота компанії забезпечена європейськими інвестиціями. Головним пріоритетом у роботі ЄвроГроші є прозорість ведення бізнесу і чесність в обслуговуванні клієнтів. Послуга мікрокредитування від EuroGroshi доступна по всій території України, за винятком АРК і зони АТО.

Умови для одержання кредиту Євро Гроші

Послуга мікрокредитування необхідна тим, хто потребує термінову фінансову підтримку, у кого виникли непередбачені обставини або просто не вистачає грошей до зарплати.

У компанії підкреслюють, що не задають запитання своїм клієнтам і не ставлять жодних умов про призначення використання отриманих коштів. Кредитні кошти користувач направляє на будь-які свої потреби. Але є, все-таки, деякі умови для того, щоб оформити мікрокредит в «Єврогроші»:

  • вік позичальника повинен бути від 18 до 65 років
  • паспорт громадянина України
  • наявність ідентифікаційного номера платника податків
  • наявність банківської картки, виданої одним із банків України
  • доступ до мережі Інтернет і мобільного зв’язку

Умови для одержання кредиту Євро Гроші

Як оформити заявку та одержати кредит

Перший крок. Процедура оформлення заявки починається з вивчення онлайн-калькулятора, який розташований на головній сторінці офіційного веб-сайту компанії www.eurogroshi.com.ua. Шляхом вибору суми кредиту і строку користування, клієнт визначається з найбільш прийнятною комбінацією цих двох показників. У наочній формі клієнтові надається моментальний розрахунок оплати за кредит у вигляді відсотків і загальної суми, що підлягає поверненню.

Отримати кредит на картку в Єврогроші

Другий крок – оформлення заявки і реєстрація в «Особистому кабінеті». Заявка містить поля для заповнення особистою і контактною інформацією, зокрема номер мобільного телефону і адреса електронної пошти. Ці дані необхідні для того, щоб успішно пройти наступний етап – перевірку банківської картки клієнта.

оформлення заявки на кредит в Еврогроши

Третій крок – верифікація банківської картки полягає у резервуванні випадкової суми грошей (яка не перевищує 1 грн). Ця сума не знімається з рахунку клієнта, а лише резервується. Через 1-3 дні ця сума знову повертається на рахунок клієнта, навіть якщо той одержав відмову в оформленні кредиту. Результати верифікації будуть повідомлені клієнтові у вигляді СМС і листа, відправленого на зазначену електронну адресу.

Четвертий етап – власне, переказ коштів на картку клієнта і підписання договору кредитування. При підтвердженні своєї згоди з умовами договору клієнт також надає свою згоду на використання і обробку своїх персональних даних. У свою чергу, компанія ЄвроГроші зобов’язується дотримуватися конфіденційності при обробці персональних даних клієнта, згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

Повернення коштів можливе через «Особистий кабінет» у будь-який зручний для клієнта час. Там же можна достроково погасити залишок кредиту, виплативши відповідні відсотки.

[btn link=”https://goo.gl/B2fDYU” color=”skyBlue” size=”size-l” target=”_blank”]Отримати позику[/btn]

Переваги кредитування в ЄвроГроші

  • Оперативність (оформлення при першому зверненні займає 20 хвилин, при наступних – до 5 хвилин)
  • Прозорість діяльності – відсутність прихованих комісій та інших платежів
  • Дострокове погашення (клієнт має право погасити кредит достроково без штрафних санкцій)
  • Продовження кредиту можливо необмежену кількість разів на строк до 30 днів (обов’язкова умова: погасити поточну заборгованість)
  • Безпека даних захищена в компанії сучасними інструментами захисту інформації