Быстрозайм (bіstrozaіm.ua) на карту онлайн без відмовиКомпанія «Бистрозайм» є однією із провідних гравців на ринку мікрокредитування, першими в Україні запропонувавши споживачам послугу «швидкі гроші». Цей сервіс користується високим попитом і спрямований на тих людей, хто не має доступу до традиційного банкингу. Надаючи послугу за лічені хвилини, кредитна компанія гарантує відсутність прихованих додаткових платежів у вигляді комісій або інших внесків. Готівка до зарплати в будь-якому місці й у будь-який час пропонує «Bistrozaim» через мережу своїх відділень, а також у вигляді онлайн послуги.

Компанія має юридичну назву ТОВ «Служба миттєвого кредитування» і свідоцтво про Державну реєстрацію фінансової установи, яка видана Нацкомфінпослуг у вересні 2013 року.

Умови надання мікрокредиту у Бистрозайм

як взяти позику у бистрозайм

Основні умови і вимоги для одержання кредиту онлайн або готівкою викладені у таблиці нижче. Варто звернути увагу, що процедури оформлення позики в режимі online і кредиту готівкою у відділенні Бистрозайму відрізняються та, відповідно, є певна різниця як географії надання послуг, так і в переліку необхідних документів.

Бистрозайм Вимоги та умови
Сума кредиту 300 – 10 000 грн.
Сума першого кредиту  до 10 000 грн.
Відсоткова ставка для нових клієнтів 0 % у день до 2 000 грн. на 16 днів
Відсоткова ставка при повторному зверненню 2 % у день
Строк 7 – 30 календарних днів
Способи одержання на карту онлайн, готівкою у відділенні
Вік 18 – 75 років
Географія для кредиту онлайн Україна (окрім Криму, Донецької і Луганської обл.)
Необхідно для кредиту онлайн Паспорт, ІПН, банківська картка, мобільний телефон, email
Географія для кредиту готівкою 9 областей України: Київська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Кіровоградська, Сумська, Черкаська
Необхідно для кредиту готівкою Паспорт + 2-й документ на вибір: ІПН або посвідчення водія, закордонний паспорт, військовий квиток, студентський квиток, пенсійне посвідчення

[btn link=”https://goo.gl/LcTfGX” color=”forestGreen” size=”size-l” target=”_blank”]Оформити кредит[/btn]

У компанії не будуть цікавитися про призначення позики, для яких цілей вона береться, а також не будуть вимагати заставу або вказати відомості про поручителів. Ця обставина разом із відсутністю прихованих комісій робить послугу мікрокредитування від «Бистрозайм» дуже популярною серед споживачів. Переважно клієнтами «Бистрозайму» є люди, яким терміново потрібна певна сума грошей, але час заробітної плати ще не настав або заплановані витрати трохи перевищили рівень грошових надходжень.

Кредит на картку в режимі онлайн

Кредит на картку в режимі онлайн Бистрозайм

На головній сторінці офіційного сайту є кредитний калькулятор, у якому потрібно вказати бажану суму і планований термін позики. Після цього слід натиснути кнопку «Оформити позику». Перед користувачем відкривається вікно з декількома полями, що вимагають заповнення:

  • Прізвище
  • Ім’я
  • По батькові
  • Мобільний телефон
  • Стать
  • Дата народження
  • E-mail
  • Пароль
  • Підтвердження пароля
  • Промокод

Заповнення усіх полів повинне бути українською мовою.

Якщо інформація заповнюється некоректно – користувач побачить примітку для того, щоб виправити допущену помилку. Усі поля є обов’язковими для заповнення, окрім поля “Промокод”, яке Ви заповнюєте за наявності у Вас спеціальної комбінації цифр і літер, що дає право на одержання знижки або бонусів.

Після заповнення усіх полів Ви обов’язково підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних, а якщо ні, то не зможете завершити процедуру реєстрації, і, за бажанням, активуєте опцію одержання спеціальних пропозицій та іншої корисної інформації від компанії Bistrozaim.

Після натискання “Далі” Ви переходите в “Особистий кабінет” і вже у ньому поетапно додаєте паспортні дані, ІПН, соціальну інформацію і верифікуєте свою банківську карту, на яку будуть переказуватися кредитні гроші.

Прийняття рішення про надання позики займає до 20 хвилин. Наступні процедури оформлення мікропозики ще швидше, оскільки, використовуючи свій логін і пароль, можна здійснити вхід в “Особистий кабінет” і не витрачати час на повторне внесення своїх даних.

Кредит готівкою у відділеннях Бистрозайму

Як уже згадувалося вище, «швидкі гроші» у компанії Bistrozaim можна одержати двома способами: звернувшись в одне з відділень або оформити заявку онлайн. У першому випадку клієнтові буде видана заявлена сума позики у вигляді готівки, у другому випадку ця ж сума буде зарахована на банківську карту клієнта. Ті, хто бажає одержати гроші готівкою повинні будуть відвідати відділення Бистрозайма, якщо таке є в місці проживання позичальника.

Регіональна мережа відділень Бистрозайма розташована на території 9 областей України у таких містах:

Область Відділення Бистрозайма
Київська Біла Церква
Харківська Харків, Ізюм, Лозова
Дніпропетровська Дніпро, Кривій Ріг, Жовті Води, Павлоград, Нікополь, Новомосковьск, Дніпродзержинськ (Каменське)
Запорізька Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Пологи
Миколаївська Миколаїв, Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ
Полтавська Кременчук, Полтава, Комсомольск (Горішні Плавні)
Кіровоградська Кіровоград (Кропивницький), Олександрія
Черкаська Черкаси, Сміла
Сумська Шостка

На офіційному сайті, який легко можна знайти за адресою bistrozaim.ua у розділі «Відділення» пропонується карта із вказівкою місцезнаходження усіх відділень компанії. Скориставшись пошуком, легко можна знайти своє місто або найближче від вас місто. У компанії також для зручності клієнтів розробили оформлення заявки по телефону. Для цього потрібно скористатися зазначеним на сайті телефоном, щоб попередньо оформити заявку і не витрачати час на очікування у відділенні. Якщо серед переліку відділень не зазначене ваше місто, то можна скористатися послугою одержання швидкої позики через мережу Інтернет.

Погашення заборгованості і санкції для позичальника

У компанії відзначають лояльність до своїх клієнтів і у випадку простроченого платежу протягом декількох днів Bistrozaim не нараховує штрафні відсотки. Зазвичай, цей період становить від 3 до 5 днів. Якщо позичальник протягом цього часу не виконав свої договірні зобов’язання, то компанія нараховує відсотки за прострочений кредит із розрахунку 2,64% від суми кредиту за кожний день, починаючи з першого дня прострочення. Крім фінансових санкцій, прострочений мікрокредит завдає репутаційної шкоди клієнтові, що може позначитися при оформленні наступних договорів мікрокредитування.

Також, якщо клієнт не встигає оплатити всю суму кредиту вчасно, те можлива пролонгація за умови, що він погашає відсотки за весь період кредитування.

Якщо позичальник не використовує жоден з перерахованих вище варіантів лояльності, то кредитна компанія має право почати процес стягнення заборгованості, у тому числі шляхом передачі такого права 3-ім особам, що дозволено законодавством України.

Програма лояльності і акції Бистрозайма

У компанії існує бонусна система, згідно умов якої позичальник одержує певну кількість балів за кожне оформлення кредиту і, залежно від суми позики. Бонусні бали можна накопичувати і обмінювати на так звані подарункові дні з безвідсотковим кредитом, тобто коли відсоткова ставка по кредиту рівна нулю. Кількість балів відображена в “Особистому кабінеті” у вкладці “Програма лояльності”. Обмін бонусів можна робити в наступному співвідношенні:

Бонусні бали Подарункові дні
8 1 безвідсотковий день
15 2 безвідсоткових дні
20 3 безвідсоткових дні
30 5 безвідсоткових днів

[btn link=”https://goo.gl/LcTfGX” color=”forestGreen” size=”size-l” target=”_blank”]Оформити кредит[/btn]

Мікрофінансова компанія Бистрозайм регулярно проводить розіграші коштовних призів і різні акції, присвячені до свят або значимих подій. За результатами акцій переможці одержують знижки на відсоткову ставку або повністю безвідсотковий кредит.

Будь-який клієнт Бистрозайма може одержувати по 100 гривень за кожного нового користувача, хто за його реферальним посиланням зареєструється на офіційному сайті bistrozaim.ua і оформить кредит онлайн або готівкою.

Бистрозайм: контакти

Bistrozaim Контактні дані
Офіційний сайт bistrozaim.ua
Номер гарячої лінії 0 800 507 570
Електронна пошта bistrozaim@bistrozaim.ua
Адреса 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-А, оф. 25

Відгуки клієнтів про сервіс Бистрозайм

Компанія «Bistrozaim» користується заслуженою популярністю серед споживачів послуг небанківського фінансування. Запорукою цього є професіоналізм співробітників, а також націленість компанії на високий рівень сервісу. Сервіс відзначений рядом високих нагород, серед яких, звання «Найбільш швидкозростаючий бізнес України», «Альтернативний кредитор року», лауреат премії «Смарт Ідея» Ukrainian Business Idea і інших. Залишіть свій відгук про компанію Бистрозайм у коментарях до цієї статті!